Home Mjete Transporti Makina
Back
Mercedez Benz E Avangard - 2007 3.800 EUR Disk.
Marka Mercedes-Benz
Viti 2007
Tipi wagon
Kilometrat 190000
Transmisioni automatic
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Mercedes Benz E 200 Evo Sedilje Me Ngrohje
Kambjo 6G -/+ Goma 100 % te reja
Viti 12.2006
E sapo Ardhur nga Gjermania, makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
nuk ka nevoj per asgje .
Dogan e paguar ,ju lutem telefonata serjoze jo humbje kohe .
Cmimi I diskutushem ....nuk bejm ndrrime flm.


Related Items
4.200 EUR Disk.
TIRANE
3.900 EUR Disk.
TIRANE
3.200 EUR Disk.
LUSHNJE
Shitësi
069 317 4270 KRUJE 3161 herë shikuar
Market24
From Germany with