Home Mjete Transporti Makina
Back
MERCEDES E220 blueficency full option 0 LEK
Marka Mercedes-Benz
Viti 2012
Tipi wagon
Kilometrat 180000
Transmisioni automatic
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit MERCEDES E220 CDI BLUEFICENCY AWANTGARDE 5 2012 FULL OPTION NGJYR E ZEZ SHUM E PASTER TAPICERI LEKURE SHUM TE PASTER ME NGROJE DHE ELKTRIKE NGJYR TE ZEZ ME SHIRIT LEDI TEK DYERT DHE TEK KRYSKOTI XENO BI XENO FULL LED DRITAT IKA ME SISTEM INTELIGJENT LEVIZIN SIPAS TIMONIT IMPJANT MUZIKE HAMAN/KARDON NAVI CD DVD BLUETOTH XHAMA TE ZINJ TE FABRIKES KAMJO 7G ME LEV MARSHI SIPER TE TIMONI MARSHE F1 NE TIMON SISTEM ECO QE FIKET NE TRAFIK SISTEM HOLD PER FRENIM NE TRAFIK BAGAZHIN ME START STOP XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE XHAM ANTIVERBUES MARMITA TE E350 IKA NGA FABRIKA MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR KA HY NE SHQIPERI ME DT 17 2 2019 KA VETEM 176000 km TE GJITA SHERBIMET E BERA NE GJRMANI VAJ FILTRA MOTORR KAMJO GOMA TE REJA FERROTA MAKINA ESHT SUPER MJET. SHITET NDRROHETME NDRRIM KA QMIM TJETER TEL VIBER WHATS instagram [:128076]auto_servis_indriti[:128076] 0673104755 INDRITI3


Related Items
4.200 EUR Disk.
TIRANE
3.900 EUR Disk.
TIRANE
3.200 EUR Disk.
LUSHNJE
4.600 EUR Disk.
DURRES
Shitësi
067 310 4755 SHKODER 4125 herë shikuar
Market24
From Germany with