Home Car, Bike and Boat Cars
Back
Mercedez Benz E Avangard - 2007 3.800 EUR ONO
Brand Mercedes-Benz
Year 2007
Type wagon
Mileage 190000
Transmission automatic
Fuel diesel

Item Description Mercedes Benz E 200 Evo Sedilje Me Ngrohje
Kambjo 6G -/+ Goma 100 % te reja
Viti 12.2006
E sapo Ardhur nga Gjermania, makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
nuk ka nevoj per asgje .
Dogan e paguar ,ju lutem telefonata serjoze jo humbje kohe .
Cmimi I diskutushem ....nuk bejm ndrrime flm.


Related Items
4.200 EUR ONO
TIRANE
3.900 EUR ONO
TIRANE
3.200 EUR ONO
LUSHNJE
Seller
069 317 4270 KRUJE 752 Views
Market24
From Germany with