Home Auto, Rad und Boot Autos
Back
Mercedez Benz E Avangard - 2007 3.800 EUR VB
Hersteller Mercedes-Benz
Erstzulassung 2007
Bauart wagon
Kilometerstand 190000
Getriebe automatic
Kraftstoff diesel

Artikelbeschreibung Mercedes Benz E 200 Evo Sedilje Me Ngrohje
Kambjo 6G -/+ Goma 100 % te reja
Viti 12.2006
E sapo Ardhur nga Gjermania, makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
nuk ka nevoj per asgje .
Dogan e paguar ,ju lutem telefonata serjoze jo humbje kohe .
Cmimi I diskutushem ....nuk bejm ndrrime flm.


Related Items
3.900 EUR VB
TIRANE
3.200 EUR VB
LUSHNJE
Verkäufer
069 317 4270 KRUJE 753 Aufrufe
Market24
From Germany with