Home Mjete Transporti Makina
Back
VW Golf 5 1.9 TDI - 2009 4.600 EUR Disk.
Marka VW Volkswagen
Viti 2009
Tipi wagon
Kilometrat 140000
Transmisioni manual
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Shitet VW Golf station 1.9
TDI Viti 27/09/2009
Me dogan te paguar gati per targa gjithcka funksionale.
Makina eshte ne gjendje shum e mire Motorrike Gjenerike Shume Ekonomike.
Me sensora parkimi Para dhe Mbrapa.
ESP/ABS/Air Bag/pilot automatik/
Aux lidhje me telefonin komanda ne timon kompjuter ne kroskot.
Me KlimaTronike sendilje me ngrohje.
Drita Ksenon bi-Ksenon me robot pershtates sipas terrenit.
pasqyra elektrike . Ganxh per terheqje etj .Xhama te zi me leje


Related Items
4.200 EUR Disk.
TIRANE
3.900 EUR Disk.
TIRANE
3.200 EUR Disk.
LUSHNJE
Shitësi
069 880 8644 DURRES 4657 herë shikuar
Market24
From Germany with