Home Mjete Transporti Makina
Back
Golf plus 1.9 nafte. 3.900 EUR Disk.
Marka VW Volkswagen
Viti 2006
Tipi other
Kilometrat 199500
Transmisioni manual
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Marka: Vw
Tip: Golf Plus
Forca motorrike: 1.9
Lloji i kambjos: Manual
Karburanti : Nafte
Viti i prodhimit : 2006
Kilometrat: 199500
Cmimi : Me marveshje

Pershkrim : Volgsvagen golf plus, goma te reja kompjuter bordi. pasqyra dhe xhama elektrike. Radio, CD, . Klima ne dy zona Me dogane te paguar gati per targim, e gatshme per cfar do lloj prove dhe ku te deshironi. Makina eshte me tvsh. Kontakt::tel 0693444880 Viber/WhatsApp :facebook AUTO Vanat:Instagram Auto Vanat


Related Items
4.200 EUR Disk.
TIRANE
3.200 EUR Disk.
LUSHNJE
4.600 EUR Disk.
DURRES
Shitësi
069 344 4880 TIRANE 4564 herë shikuar
Market24
From Germany with