Home Mjete Transporti Makina
Back
Mercedes C200 CDI - 2000 1 EUR Disk.
Marka Mercedes-Benz
Viti 2000
Tipi wagon
Kilometrat 25000
Transmisioni manual
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Shitet Mercedesi C200 CDI i vitit 2000 ne gjendje perfekte
me letra te paguara,me klim dhe shum e paster
,ska nevoj asnje lek investim.
Mundesi ndrrimit me makina japoneze suzuki,subaru mazda e tjer.
preferohet toyota corola verso,avensis verso benzin gaz.
Tel:0697872772 Dergo foto ne Whs e Viber


Related Items
4.200 EUR Disk.
TIRANE
3.900 EUR Disk.
TIRANE
3.200 EUR Disk.
LUSHNJE
Shitësi
069 787 2772 LEZHE 2908 herë shikuar
Market24
From Germany with