Home Mjete Transporti Makina
Back
Ford C-Max 1.6 Diesel - 2006 2.200 EUR Disk.
Marka Ford
Viti 2006
Tipi sedan
Kilometrat 130000
Transmisioni manual
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Makina eshte ne gjendje pune por fatkeqsisht pa turbo.
Dogana dhe targat jane bere ne Mars 2019.
Letrat i ka te paguara per 1 vit. ..
Per info 0695839566 cmim i diskutueshem..


Related Items
4.200 EUR Disk.
TIRANE
3.900 EUR Disk.
TIRANE
3.200 EUR Disk.
LUSHNJE
Shitësi
069 583 9566 DURRES 3856 herë shikuar
Market24
From Germany with