Home Mjete Transporti Makina
Back
VW Sharan 1.9 nafte - 2004 4.700 EUR Disk.
Marka VW Volkswagen
Viti 2004
Tipi sedan
Kilometrat 203000
Transmisioni manual
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Vw sharan 1,9 nafte¸ viti I prodhimit 2004, kilometra 203 mije origjinal, marsha 6, xhama te zi origjinal te fabrikes, vende 6 + 1, tapiceri shume te paster dhe estetike, dopio klima para mbrapa super gjendje, goma te reja plus disqe alumini, radio sd aux, sensor shiu, srs, abs, esp, makina eshte e sapoardhur nga italia. Ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj ne servis apo ku te doni. Makina eshte super gjendje motorrike xhenerike kamjo super. faleminderit jeni te mirpritur.
Cmimi 4700 euro I diskutushem.


Related Items
3.350 EUR Disk.
TIRANE
5.699 EUR Disk.
ELBASAN
Shitësi
068 571 9085 DURRES 1148 herë shikuar
Market24
From Germany with