Home Mjete Transporti Makina
Back
Volvo XC60 2.4 Nafte Automat - 2009 13.900 EUR Disk.
Marka Volvo
Viti 2009
Tipi suv
Kilometrat 180000
Transmisioni automatic
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit ***Shitet Volvo XC60 - Gusht 2009*** Ne gjendje PERFEKTE KAMIO AUTOMATIKE Ndezje START/STOP Sistem sigurie me auto-frenim (City Safety) Timon Multifunksional dhe Pilot Automatik, Air i Kondicionuar Bi-zone, Dy sediliet e para me ngrohje, Sensore Shiu, Sensore Parkimi origjinal te pasem, USB, AUX, Bluetooth, Pasqyra me mbyllje automatike dhe Sistemi BLIS (sinjalizues nepermjet drites nqs ka makina anash), Sistem Dinamik per anti-rreshqitje (DSTC), Xhama te Zinj origjinal, 4 Goma Michelin pothuajse te reja 235/65/R17, 195,000 KM Origjinale, Liber Sherbimesh Servisi Zviceriane, Servis i sapo bere ne Zvicer
Makina eshte me dogane te paguar dhe e sapo Targuar!

*****CMIMI 13900 EURO*****DHE NDRIM-KONTAKT-(wiber)-(what's app)


Related Items
3.350 EUR Disk.
TIRANE
4.700 EUR Disk.
DURRES
5.699 EUR Disk.
ELBASAN
Shitësi
069 886 4835 TIRANE 829 herë shikuar
Market24
From Germany with