Home Mjete Transporti Makina
Back
Jeep Cherooke 2.8 Nafte - 2003 2.800 EUR
Marka Jeep
Viti 2003
Tipi suv
Kilometrat 190000
Transmisioni automatic
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Jeep Cherooke 2.8 nafte kamio automatike xhama te zinje origjinal ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike


Related Items
3.350 EUR Disk.
TIRANE
4.700 EUR Disk.
DURRES
5.699 EUR Disk.
ELBASAN
Shitësi
069 573 2956 TIRANE 568 herë shikuar
Market24
From Germany with